
Dugogodišnja djelatnica Gradske uprave Novi Travnik Milka Jurišić nakon 43 godine rada zasluženo odlazi u mirovinu!
Milka je s radom u Općini Novi Travnik započela 21. travnja 1981. godine, a kako je istaknula osjećaj je danas isti i kao davne 1981. godine. Bila je sretna da kao mlada djevojka može početi raditi i služiti građanima našega grada.
U mirovinu odlazi s radnog mjesta matičarke, a do posljednjeg je dana radila te čak nije iskoristila ni pravo na godišnji odmor.

Gospođi Milki se zahvaljujemo na predanom radu tijekom svih ovih godina te joj želimo da u mirovini uživa, da vrijeme provodi u zdravlju i na način na koji najviše voli.
Sretno i hvala!
Notra.ba

