
Ministarstvo zdravstva i socijalne politike KSB u koordinaciji sa Zavodom za Javno zdravstvo za Javnu ustanovu Dom zdravlja Novi Travnik osiguralo je 50 doza besplatnog cjepiva protiv gripe.
Cjepivo je namijenjeno za zaštitu zdravstvenih djelatnika i zaštitu rizičnih skupina stanovništva, starijih osoba s kroničnim bolestima poput šećera, bolesti krvožilnog sustava, kronične bolesti pluća i bubrega.
Indikacije za prijem cjepiva postavlja ordinirajući liječnik, uz obavezno vođenje propisane evidencije.
"Pozivamo sve zainteresirane građane da se jave u Higijensko-epidemiološku službu Doma zdravlja, svakim radnim danom od 5. studenog u vremenu od 8 do 14 sati, za cijepljenje. Cjepivo će se dijeliti do isteka zaliha.", priopćeno je iz Doma zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

