
Novotravničko poduzeće "Vilenica Vodovod" u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva KSB potpisalo je (dva) ugovora ukupne vrijednosti 90.000,00 KM..
Prvi ugovor odnosi se na "Rekonstrukciju kanalizacione mreže u ulici Kalinska" i to u iznosu 50.000,00 KM, dok se drugi ugovor odnosi na "Nabavku radne mašine" u iznosu 40.000,00 KM.

Također je potpisan i ugovor s Ministarstvom prostornog uređenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova za "Izgradnju cjevovoda za školu i zgradu u naselju Vodovod, općina Novi Travnik".
Poduzeće se zahvalilo nadležnim ministrima, kao i predstavnicima iz Novog Travnika u Saboru Kantona Središnja Bosna koji su podržali ove projekte. Također su se zahvalili gradonačelniku Grada Novog Travnika, gospodinu Stjepanu Duji, koji je kao predstavnik lokalne zajednice također podržao projekte.
Realizacijom navedenih projekata sasvim sigurno će se poboljšati rad poduzeća i podići kvalitet usluge koju pruža poduzeće, priopćeno je.

Notra.ba

