
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će u nedjelju, 22. rujna doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na sljedećoj stanici:
- TS 10/0,4 kV Polje Podbašica (Napaja dio naselja Nević Polja) - od 8 do 16 sati
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

