× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • SERVISNE INFORMACIJE

bihamkodroni

Pretežno mokar ili vlažan kolnik i povećana opasnost od odrona karakteriziraju prometnu situaciju u većem dijelu BiH. Apeliramo na vozače da voze opreznije, uz obavezno poštivanje svih prometnih propisa.

Sanacijski radovi aktualni su na magistralnim putevima: Kladanj-Živinice, Prozor/Rama-Jablanica, Foča-Ustikolina, Tarčin-Konjic, Olovo-Semizovac i Međeđa-Višegrad.

Na magistralnom putu Rogatica-Ustiprača, zbog oštećenja mosta, vozila do 30 tona prometuju jednom trakom, dok je za vozila preko 30 tona promet prekinut.

Pojačan je promet vozila u oba smjera na graničnom prijelazu Bosanska Gradiška, a na graničnim prijelazima: Orašje, Velika Kladuša i Gradina na izlazu iz naše zemlje. Na ostalim graničnim prijelazima putnička vozila ne čekaju duže od 30 minuta.

Zabranjen je promet za vozila preko 5 tona najveće dozvoljene mase na graničnom prijelazu Karakaj (kod Zvornika). Teretna vozila preko 5 t preusmjeravaju se na granične prijelaze Bratunac ili Rača, dok autobusi mogu koristiti GP Šepak.

Zbog održavanja brdske auto-trke na magistralnom putu Vlasenica-Han Pijesak danas od 10:15 do 14 sati doći će do prekida prometa. Za vrijeme prekida alternativni pravac je Vlasenica-Kladanj-Sarajevo, priopćeno je iz BiHAMK-a.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više