
U nedjelju je blagdan Male Gospe, a posebno se štuje u Župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Rami. Tim povodom vjernici iz svih dijelova Bosne i Hercegovine hodočaste u Šćit, u svetište Gospe Ramske, a naravno velik broj vjernika krenuo je i iz Kiseljaka i Kreševa..
Među grupama je i jedna od 20-ak hodočasnika koje predvodi deževički župnik don Josip Majić.
Kiseljačani su već prevalili veliki dio puta, a na hodočašće su krenuli u četvrtak.
Sretno i blagoslovljeno!

Notra.ba

