
Radnici Javnog komunalnog poduzeća "Vilenica Čistoća" d.o.o. Novi Travnik vrijedno rade i tijekom ovih vrućih ljetnih dana, a jutros su na području cijelog gradskog područja izvršili pranje posuda za odlaganje otpada..
S obzirom da su vrućine velike i da otpad na visokim temperaturama stvara neugodne mirise ovo je zaista sjajno odrađen posao koji će doprinijeti ljepšem ugođaju u našem gradu, a osobito u večernjim satima kada je veliki broj građana u šetnji.
Bravo!









Notra.ba

