
7. Reunion Novotravničana završava danas, a prilika je to da se nakon tri dana intenzivnog druženja svi još jednom sjednu, porazgovaraju i uz kavu "sikterušu" prigodno oproste do sljedećeg, osmog Reuniona..
Ispijanje, za Bosance omiljenog napitka" održat će se u slastičarnici "Kokos" od 11 sati, a svi građani dobre volje itekako su dobrodošli.
Notra.ba

