
Kavom "dočekušom" u Caffe Blondi započeo je 7. Reunion Novotravničana!
Ovaj događaj prilika je za sve Novotravničane koji se nisu vidjeli duže vrijeme da se ponovno podruže, popričaju i ispiju kavu, što je neizostavni dio bh. svakodnevice.

Kavi s građanima odazvao se i gradonačelnik Grada Novog Travnika, Stjepan Dujo, a sve okupljene večeras od 20 sati očekuje nastavak druženja uz svirku benda Boom i DJ-a Armanda u Caffe Picassu.
Sutra će druženje započeti izletom na ribnjak na Vodovodu, a od 20 sati planirana je svirka u Blondiju uz nastup Edina Zlotrga.
U nedjelju će druženje biti zaključeno kavom "sikterušom" u slastičarnici "Kokos" od 11 sati.









Notra.ba

