× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • (FOTO)

452012952_796059426038791_2720832285024012338_n.jpg

Kavom "dočekušom" u Caffe Blondi započeo je 7. Reunion Novotravničana!

Ovaj događaj prilika je za sve Novotravničane koji se nisu vidjeli duže vrijeme da se ponovno podruže, popričaju i ispiju kavu, što je neizostavni dio bh. svakodnevice.

451818209_504134482018297_2856486246533282851_n.jpg

Kavi s građanima odazvao se i gradonačelnik Grada Novog Travnika, Stjepan Dujo, a sve okupljene večeras od 20 sati očekuje nastavak druženja uz svirku benda Boom i DJ-a Armanda u Caffe Picassu.

Sutra će druženje započeti izletom na ribnjak na Vodovodu, a od 20 sati planirana je svirka u Blondiju uz nastup Edina Zlotrga.

U nedjelju će druženje biti zaključeno kavom "sikterušom" u slastičarnici "Kokos" od 11 sati.

452034049_468777835936707_6098187407352295114_n.jpg451684232_1544834609796545_6211559974420129174_n.jpg452605567_426306910411544_6013316919064784454_n.jpg451695029_1563021614594982_2949406333797058395_n.jpg451636274_500434365731254_7385490454982150901_n.jpg452037100_1167924091208914_7134635599208885782_n.jpg451840832_1526393671418650_6049268813425646301_n.jpg448923656_3771482873093498_3883782532798391552_n.jpg449808218_1024287915987031_6904462929605194979_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više