
Krajem ovog mjeseca, točnije od 26. do 28. srpnja održat će se sedmi po redu Reunion Novotravničana!
Reunion će započeti kavom "dočekušom" u Caffe Blondiju 26. srpnja od 12 sati, a isti dan od 20 sati u Caffe Picasso bit će održana svirka benda Boom Tras i DJ-a Armanda.
Sljedećeg dana od 11 sati planiran je izlet na Ribnjak na Vodovodu, a potom od 20 sati ponovno svirka, no ovoga puta u Caffe Blondiju. Novotravničane će zabavljati Edin Zlotrg.
Posljednjeg dana u Slastičarnici Kokos od 11 sati druženje će završiti kavom "sikterušom".
Dobrodošli!

Notra.ba

