
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo svim Novotravničanima i Novotravničankama čestitao je Dan općine!
"Drage sugrađanke i sugrađani, svim našim Novotravničanima i Novotravničankama u domovini i iseljeništvu, kao i svima koji Novi Travnik doživljavaju kao svoj grad, želim sretan Dan općine i 75. rođendan Novog Travnika!
Neka ovaj dan bude podsjetnik na sve što smo postigli i inspiracija za sve što tek možemo ostvariti. Zajedno, u duhu jedinstva, gradimo bolju budućnost za naš Novi Travnik.
Još jednom, sretan Dan općine i sretan 75. rođendan Novog Travnika!", poručio je načelnik.

Notra.ba

