
Općina Novi Travnik obavijestila je građane i sve sudionike u prometu kako je od danas (13. lipnja) u ulici kralja Tvrtka na snazi zabrana kretanja motornih vozila u vremenu od 18 do 23 sata, jednako kao i u vrijeme prije rekonstrukcije glavne prometnice - (zgrada Županijskog suda - Caffe "Lotos").
"Molimo vozače i pješake za poštivanje mjera zabrane, svjetlosne signalizacije i prometnih znakova postavljenih uz prometnicu, kako bi sačuvali sigurnost sudionika u prometu, osobito djece.", stoji u priopćenju.
Notra.ba

