
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo primio je danas u posjetu sportaše i predstavnike sportskih klubova koji su u proteklom razdoblju ostvarili vrhunske sportske rezultate..
Tenisač Teniskog kluba Romari, Andrija Martinović, Omladinski pogon Nogometnog kluba Novi Travnik, Klub borilačkih sportova "Lugan Team" Novi Travnik i Judo klub "Zmaj" Novi Travnik tijekom posljednjih tjedana i mjeseci su naš grad predstavili u najljepšem svjetlu na domaćim, ali i inozemnim sportskim pozornicama na čemu im je načelnik u konačnici i zahvalio.

Zajedno s predsjednikom Sportskog saveza Općine Novi Travnik, Kemalom Šerifovićem obećao je daljnu potporu i suradnju, a današnji prijam bio je i prigoda da sportaši načelniku čestitaju predstojeći 75. rođendan grada.

Članovi Kluba borilačkih sportova "Lugan Team" su načelniku darovali obećane osvojene medalje s proteklog Balkanskog prvenstva što je zaista sjajna gesta i simbolika pred 14. lipnja, Dan općine Novi Travnik.












Notra.ba

