
U Travniku je danas obilježena 26. godišnjica stradanja policijskog službenika Policijske stanice Travnik Perice Bilića..
U župnoj crkvi Ovčarevo održana je misa zadušnica nakon čega je na groblju Ovčarevo položeno cvijeće na grob stradalog policajca.

Kao i ranijih godina, obilježavanju godišnjice i polaganju cvijeća pored članova obitelji nazočili su i predstavnici Uprave policije MUP-a Srednjobosanske županije Travnik, službenici Policijske uprave i Policijske stanice Travnik, kao i drugih organizacijskih jedinica iz sastava MUP-a SBŽ.
"Na ovaj način želimo sačuvati sjećanje na našeg stradalog kolegu, te njegovoj obitelji pružiti punu podršku, kao i u dosadašnjem razdoblju.", priopćeno je iz MUP-a SBŽ.






Notra.ba

