
Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HVO-HB Novi Travnik organizirala je danas obilježavanje 31. obljetnice stradavanja branitelja HVO-a i civila općine Novi Travnik..
Na Središnjem Spomen obilježju ispred zgrade Općine Novi Travnik položeni su vijenci i upaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule. Nakon polaganja izmoljeno je opijelo koje je predvodio župnik župe Pećine, don Goran Kosić.

Za sve poginule, u župnoj crkvi Presvetog Trojstva, služena je i sveta misa, a predvodio ju je župnik don Anto Ledić.
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočili su članovi obitelji poginulih branitelja i civila, Udruge prostekle iz Domovinskog rata, Odjel braniteljsko invalidske skrbi, predstavnici Općine, političke stranke s hrvatskim predznakom, Odjel obrane Novi Travnik, predstavnici vojske i građani Novog Travnika.


















Notra.ba

