
Foto: Arhiva
Odbojkaški klub "Victory" Novi Travnik u ponedjeljak, 3. lipnja organizira početak 14. izdanja odbojaškog turnira "Victory Cup"..
Iz novotravničkog sportskog kolektiva najavili su sudjelovanje preko 500 odbojkašica iz 23 kluba!
U ponedjeljak će na parket Gradske sportske dvorane selekcije pionirki i predpionirki, a turnir započinje od 10 sati.
Za petak, 7. lipnja najavljene su revijalne utakmice od 18 sati, a vrhunac turnira bit će natjecanje seniorki koje će se održati u subotu, 8. lipnja od 10 sati.
Ne sumnjamo kako će OK "Victory" i ove godine svom gradu pružiti sjajan rođendanski poklon s puno mladih koji će se korektno sportski nadmetati, družiti i širiti prijateljstva!
Dobrodošli!

Notra.ba

