
Viteški portal Viteški.ba objavio je ovoga jutra kako je Vitežanka Mirna Sajević obranila i diplomirala na prestižnom Karolinska Institutu u Švedskoj, no treba istaknuti kako je Mirna i naša Novotravničanka na koju smo i mi također jako ponosni!
Mirna je ujedno bila i najbolja studentica u klasi i učenica generacije na prethodnom školovanju.
Institut Karolinska medicinsko je Sveučilište u Solni unutar Stockholma i jedno je od vodećih medicinskih istraživačkih instituta u svijetu. Pored toga Nobelova skupština na ovom Institutu dodjeluje i Nobelovu nagradu za fiziologiju ili medicinu.
Bravo Mirna!
Notra.ba

