
Na području Trg zlatnih ljiljana - Kralja Tvrtka - Ive Andrića u Novom Travniku završen je prvi sloj asfalta, a radovi su dio šireg projekta modernizacije prometne mreže koja se provodi u skladu s planovima lokalne samouprave za poboljšanje uvjeta života građana i unaprjeđenje prometne komunikacije..
Nakon završetka prvog sloja asfalta, radovi se nastavljaju neometano, a uskoro će započeti postavljanje drugog sloja. Očekuje se kako će cijeli proces biti završen u predviđenom roku, čime će se omogućiti bolja povezanost unutar grada, te olakšati svakodnevni život građanima, priopćeno je iz Općine Novi Travnik.




Notra.ba

