
Foto: Ramski Vjesnik
Na festivalu KiNoRa koji se proteklog vikenda odvio u Rami, na KiNoRa Kids natjecanju za djecu Novotravničke mažoretkinje su bile najbolje!
Naša novotravnička djeca osvojila su zlatne medalje, a trenerice kažu da vrijedne djevojčice neće imati pauzu niti preko ljetnog raspusta jer će se spremati za natjecanje u Italiji, u blizini Venecije koje će se dogoditi tijekom rujna.

Novotravničanke su osvojile zlatno odličje u kategorijama kadeti A, kadeti B i duo kadet štap, dok su srebro osvojile u solo junior štapu. Za solo kadet štap mažoretkinje našega grada nagrađene su četvrtim mjestom.
Bravo djevojčice, bravo trenerice!




Notra.ba

