
Vilenica Vodovod obavještava svoje korisnike da će u utorak, 14. svibnja doći do prekida u vodosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći zbog sanacije kvara na distributivnom cjevovodu, a zbog čega će u vremenskom intervalu od 10 do 15 sati bez vode biti korisnici u Industrijskoj zoni "Bratstvo".
Korisnici se mole za razumijevanje!

Notra.ba

