× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • SERVISNE INFORMACIJE

20225BIHAMK

Na pojedinim dionicama u središnjim i istočnim krajevima vidljivost je smanjena zbog magle. Iz BIHAMK-a savjetuju oprezniju vožnju i izbjegavanje rizičnih preticanja.

Na ulazu u Sanski Most na magistralnom putu iz pravca Ključa zbog aktualnih radova, promet je prekinut i preusmjeren na obilaznicu.

U tijeku su sanacijski radovi na magistralnom putu M-17 Nemila-Lašva, zbog čega vozila svakog dana osim nedjelje od 7 do 17 sati prometuju naizmjenično, jednom trakom.

Radovi su aktualni i na magistralnim putevima: Tarčin-Konjic (na dvije lokacije), Jablanica-Potoci (Donja Jablanica), Kladanj-Vlasenica (Gojsalići), Jelah-Doboj (Kraševo), Srbljani-Bosanska Krupa, Dobro Polje-Miljevina, Čevljanovići-Nišići i Bijeljina-Rača, kao i na kružnom toku na ulazu u Bosansku Gradišku.

Zbog oštećenja mosta na magistralnom putu Rogatica-Ustiprača prekinut je promet za vozila preko 30 tona, dok ostala vozila prometuju naizmjenično, jednom trakom, uz ograničenje brzine na 30 km/h.

Na graničnim prijelazima nema dužih zadržavanja za putnička vozila.

Zabranjen je promet za vozila preko 5 tona najveće dozvoljene mase na graničnom prijelazu Karakaj (kod Zvornika). Teretna vozila preko 5 t preusmjeravaju se na granične prijelaze Bratunac ili Rača, dok autobusi mogu koristiti GP Šepak.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više