
Javno komunalno poduzeće "Vilenica Čistoća" Novi Travnik priopćila je danas kako se njihova imovina našla na meti vandala. Naime, kontejneri na lokaciji Pavlovica oštećeni su iscrtavanjem različitih neprikladnih simbola i natpisa..
"Kontejneri su godinama instalirani na ovoj lokaciji i služe za odlaganje komunalnog otpada. Kome smeta kontejner? Molimo građane da neodgovorne pojedince prijave Policijskoj stanici Novi Travnik.", priopćeno je iz Vilenice Čistoća.



Notra.ba

