
JKP "Vilenica Čistoća" Novi Travnik obavještava svoje korisnike da je travanj mjesec u kojem se provodi proljetna akcija prikupljanja kabastog otpada na području Novog Travnika.
Građani se mole da iskoriste i iznesu kabasti otpad koji će u naznačenim terminima biti odvezen. Ove akcije iznimno su važne jer se ovaj tip otpada ne bi trebao odlagati pored kontejnera (kao što je razni namještaj) već bi građani trebali iskoristiti besplatan odvoz ovog tipa otpada, a koji se u tijeku godine odvozi dva puta (jesenja i proljetnja akcija).
Iz Vilenice Čistoće su građane pozvali na odgovornost i pravilno odlaganje raznih vrsta otpada i ono što je najvažnije, promjenu navika.
Proljetna akcija prikupljanja kabastog otpada provodi se sukladno Odluci o komunalnom redu općine Novi Travnik broj 2/17.
Plan i raspored odvoza:



Notra.ba

