
Judo klub "Zmaj" Novi Travnik nastupio je ovog vikenda na Memorijalu Vinko Šamarlić na kojem je sudjelovalo oko 600 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Slovenije, a kući su se naši sportaši vratili s osam novih odličja!
Drugo mjesto osvojili su Adnan Delić i Adnan Lendo, dok su se za broncu izborili Hamza Hodžić, Zara Šerifović, Edim Duzan, Imran Mehanović, Semir Šakić i Uma Haseljić.

Ovaj sportski kolektiv uskoro čeka novi izazov, a sljedećeg tjedna na redu je Federalno prvenstvo Bosne i Hercegovine u Lukavcu.

Notra.ba

