
Odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba "Libero" Novi Travnik gostovale su ovog vikenda kod ekipe OK "Iskra" u Bugojnu u okviru 11. kola GMS Omladinske odbojkaške lige, a odbojkašice našega grada kući se vraćaju s punim plijenom.
Novotravničanke su prvi set osvojile sa 15:25, da bi potom domaće igračice izjednačile na 1:1 (25:18), no do pobjede je ipak stigla ekipa iz našega grada. Naime, treći set Libero je osvojio uvjerljivo sa 6:15.
Bravo djevojke!
Rezultat:
OK Iskra - ŽOK Libero 1:2 (15:25, 25:18, 6:15).





Notra.ba

