
U župi Presveto Trojstvo Novi Travnik održana je uskrsna radionica za djecu koju su pripremile i vodile učiteljice Osnovne škole "Bila", Sandra Zrnić i Jelena Androšević..
Radionica je realizirana u sjajnoj atmosferi, a dječjeg veselja, smijeha i kreativnosti nije nedostajalo, baš naprotiv.

"Željele bi se zahvaliti župniku don Anti Lediću na podršci i realizaciji radionice, a svim mališanima i njihovim obiteljima, kao i vašim čitateljima od srca želimo sretan Uskrs", priopćile su vrijedne učiteljice.


Notra.ba

