
Kao što smo već ranije danas najavili danas nas na 40. Božićnom malonogometnom turniru očekuju tri nova susreta, a bit će to pravi "sudar titana"..
Naime, od 18 sati sastaju se dvije novotravničke ekipe, Autopraonica Slon i Mladež HDZ BiH Novi Travnik. Već ova utakmica derbi je sama po sebi, no spektakl slijedi u preostale dvije utakmice.
Od 19 sati igraju Mahala Mehurići i Ecos TiOil, a drugonavedenu ekipu ne treba posebno predstavljati s obzirom da se radi o ekipi koja je više puta osvajala drugi najstariji malonogometni turnir u BiH.
U 20 sati vrhunac napetosti! Derbi dosadašnje grupne faze turnira susret je između Frizerskog salona Nijaz i ekipe Rale Viljamovka. Ekipa Rale Viljamovka pokazala se ove godine kao nezgodan protivnik svima, a ukoliko dobiju večerašnji ogled protiv Frizerskog salona Nijaz, osvajači turnira dvije godine zaredom mogli bi nastup na ovogodišnjem izdanju turnira završiti već nakon grupne faze.
Bolja najava današnjih susreta od ovoga nije moguća, a sve Vas pozivamo da dođete i uživate u malonogometnim čarima.
Notra.ba

