
Vikend pred nama u Novom Travniku bit će obogaćen raznim kulturno-sportskim aktivnostima, a sve povodom obilježavanja Dana općine Novi Travnik..
Program počinje u subotu, 10. lipnja od 10 sati kada će na Središnjem gradskom trgu biti održana revijalna smotra - izložba Udruge za uzgoj i zaštitu sitnih životinja "Travnik".

Nakon toga u organizaciji MZ Rastovci bit će održano polaganje vijenaca ispred spomen obilježja kod groblja u Rastovcima, a nakon toga i 27. Memorijalni turnir Ivo Marijanović "Miler". Polaganje vijenaca započinje od 10 sati i 30 minuta.

Od 11 sati uslijedit će radionica govornih vježbi i vokalnih tehnika "Moć glasa", a koju organizira "RadoGOST" u Domu kulture.

Novotravnički mališani će od 17 sati uživati u utrci kroz grad, dok će njihovi stariji sugrađani i gosti trčati "Novotravničku peticu 2023." od 19 sati. Organizator utrka su Spartan Fitness i Udruga Pront.

U 17 sati bit će održan i mini koncert solo pjevanja i sviranja na klaviru, operne umjetnice Agote Vitkai Kučera. Koncert će biti održan u Osnovnoj glazbenoj školi Jakov Gotovac.

Isto Udruženje će od 18 sati održati i promociju fotopoezije nove osjećajnosti "Magleno more" i "Između stabala baobaba" i izložbu umjetničke fotografije autorice Ozrenke Fišić.

U nedjelju, 11. lipnja planirano je "Otvoreno prvenstvo u sportskom streljaštvu Dani grada Novog Travnika 2023.", a u organzizaciji SSK "Bratstvo". Prvenstvo će početi od 8 sati.

Vjerujemo kako će svatko pronaći nešto za sebe te da će Novotravničani zaista uživati u bogatom i zanimljivom vikendu koji je pred nama.
Notra.ba

