
Franjevački samostan u Gučoj Gori kod Travnika oduvijek plijeni ljepotom i kulturno-povijesnim bogatstvom, a prije nekoliko dana samostan su posjetili afrički franjevci..
Travnički samostan posjetili su svećenici Alexander Tusiime iz Ugande, Fraser Chipata iz Malavija, Theophile Habimana iz Ruande i Olivier Dukunze iz Burundija.
Ne sumnjamo kako su se svećenici oduševili Gučom Gorom, a nadamo se kako će u skorije vrijeme ponovno posjetiti naše krajeve..

Notra.ba

