× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • HRVATSKI AVIOPRIJEVOZNIK

o_26571_1024.jpg

Croatia Airlines će ovog svibnja obnoviti letove između Zagreba i Mostara nakon što se kao jedina aviokompanija prijavila na javni poziv mostarskih vlasti za uvođenje letova iz glavnog grada Hrvatske uz subvencije.

Očekuje se da će letovi početi 3. svibnja i prometovati tri puta tjedno, s polaskom iz Zagreba srijedom, četvrtkom i nedjeljom.

Letovi će četvrtkom i nedjeljom polaziti u 23 sata, s povratnom linijom iz Mostara sljedećeg jutra za dolazak u Zagreb u sedam sati, što omogućava putnicima da se povežu na letove Croatia Airlinesa za Europu, piše Ex-Yu Aviation News.

Čekanje karata

Letovi će se obavljati avionom Dash 8. Posljednji let Croatia Airlinesa između dva grada bio je pred početak pandemije koronavirusa u ožujku 2020. godine. Očekuje se da će karte uskoro biti puštene u prodaju.

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić ranije je izjavio da je u svrhu sufinanciranja avioprijevoznika na relaciji Mostar - Zagreb iz gradskog budžeta izdvojeno milijun KM.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više