× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • ZDRAVLJE

zue56ze4564.png

Od sutra u sklopu Poklinike "Kardia" u Novom Travniku počinje s radom endoskopski kabinet koji će voditi bivši ravnatelj Hrvatske bolnice dr. fra Mato Nikolić u Novoj Biloj, dr. Velimir Valjan, piše Drukčiji.ba..

Na jednom mjestu bit će moguće obaviti, ne samo sve endoskopske pretrage, nego i kompletne terapijske procedure.

"Imamo suvremeni endoskopski kabinet koji omogućava dijagnostičke i terpaijske endoskopske procedure. Dakle, gastroskopiju i kolonoskopiju u sedaciji ili bez, uz mogućnost otklanjanja benignih i malignih promjena na probavnoj cijeni. Dakle, kompletna gornja i donja endoskopija, ne samo dijagnositčka, nego i terapijska. Do sada su ljudi u većini privatnih poliklnika u BiH imali mogućnost samo dijagnostičkih procedura, što bi značilo da se otkrije nekakva promjena i onda se morate javljati u neku od bolnica. Mi sad možemo obaviti odmah i terapijske zahvate, kako ljudi ne bi išli više puta na te endoskopske procedure", rekao je dr. Valjan.

Više detalja možete dobiti na telefonski broj: 030/790/100.

rtz456345.pngertz43654.png

Foto: Drukčiji.ba

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više