
Od sutra u sklopu Poklinike "Kardia" u Novom Travniku počinje s radom endoskopski kabinet koji će voditi bivši ravnatelj Hrvatske bolnice dr. fra Mato Nikolić u Novoj Biloj, dr. Velimir Valjan, piše Drukčiji.ba..
Na jednom mjestu bit će moguće obaviti, ne samo sve endoskopske pretrage, nego i kompletne terapijske procedure.
"Imamo suvremeni endoskopski kabinet koji omogućava dijagnostičke i terpaijske endoskopske procedure. Dakle, gastroskopiju i kolonoskopiju u sedaciji ili bez, uz mogućnost otklanjanja benignih i malignih promjena na probavnoj cijeni. Dakle, kompletna gornja i donja endoskopija, ne samo dijagnositčka, nego i terapijska. Do sada su ljudi u većini privatnih poliklnika u BiH imali mogućnost samo dijagnostičkih procedura, što bi značilo da se otkrije nekakva promjena i onda se morate javljati u neku od bolnica. Mi sad možemo obaviti odmah i terapijske zahvate, kako ljudi ne bi išli više puta na te endoskopske procedure", rekao je dr. Valjan.
Više detalja možete dobiti na telefonski broj: 030/790/100.


Foto: Drukčiji.ba
Notra.ba

