
Nova godina donosi i dobre vijesti za ljubitelje knjige, ali i za kulturni život Novog Travnika. Gradska knjižnica od 7. veljače radit će svakim radnim danom u sljedećim terminima:
Ponedjeljak: od 14 do 18 sati
Utorak: od 11 do 15 sati
Srijeda: od 14 do 18 sati
Četvrtak od 11 do 15 sati
Petak: od 14 do 18 sati.
"Knjižnica je otvorila svoja vrata u još u listopadu kada smo pokušali biti na usluzi građanima u okviru naših mogućnosti, a to su bila tri dana u tjednu. Od sutra ćemo raditi svakim radnim danom. Radujemo se posjetama, novim druženjima Kluba knjige i ispričavamo svima koji su u proteklom razdoblju možda naišli na zatvorena vrata jer zbog bolesti i uvjeta nismo bili prisutni. Pristigle su nam brojne donacije knjiga pa ćemo našim čitateljima od sada moći ponuditi i nove naslove", rekao je Ivan Volić, volonter Gradske knjižnice u Novom Travniku.
Notra.ba

