
Večeras je u Bučićima u Novom Travniku započela još jedna "Mrak šetnja", a i ove se godine pješačenju odazvao veliki broj Novotravničana..
Pješačenje je kao i svake godine započelo blagoslovom bučićkog župnika, fra Marinka Didaka, a nakon blagoslova okupljeni su se od župne crkve svetog Martina uputili ka Planinarskom domu na Bučićkoj ravni.
Organizator je Udruga "Moja Zemlja Bučići", a iz Udruge ističu kako je prije svega cilj ugodno druženje, ali uz poticaj na zdrave životne navike poput pješačenja.








Notra.ba

