
Građani Zenice u novu, 2022. godinu ušli su velikim vatrometom i koncertom muzičara Isaka Šabanovića i Mahira Mulalića na glavnom gradskom trgu - Trgu Alije Izetbegovića.
Nekoliko tisuća stanovnika tog i okolnih gradova, kao i gostiju iz inozemstva, veselilo se na zajedničkom dočeku, na kojem im se, poslije ponoći, prigodnim govorom obratio gradonačelnik Fuad Kasumović. On je svima čestitao Novu godinu, te poželio svaku sreću i uspjeh.
Grad Zenica je, u sklopu već tradicionalnog Zimskog festivala “ZE-ADVENTURE”, protekla dva tjedna na tom mjestu organizirala brojne glazbene i kulturne sadržaje, a u prednovogodišnjoj noći, u četvrtak, 30. prosinca, veliki koncert održao je i Željko Samardžić.
Notra.ba

