
U Gradskoj čitaonici u Novom Travniku večeras je održana psihološka radionica koju je vodila Ozrenka Fišić, mr. psihologije i pedagogije.
Na najnovijem predavanju i radionici bilo je riječi o svjesnom i podsvjesnom umu, alergijama, tikovima i anksioznostima kao i 'alarmima za uzbunu' i 'okidačima' u našem mozgu koji upućuju na stanje u našem organizmu, kao malom, zasebnom univerzumu.
Radionica je podrazumijevala mala theta meditacija za opuštanje i povezivanje sa svojim 'ja'. Ovo je ujedno bila posljednja psihološka radionica i predavanje u ovoj godini, au Centru za kulturu RadoGoST najavljuju i nastavak sličnih aktivnosti u novoj godini.
Iz udruženja RadoGOST pozivaju sve zainteresirane da im se pridruže u petak, 3.12.2021. u 18h na predstavljanju Kluba knjige.
Notra.ba

