
Danas su iz Gradskog groblja u Novom Travniku uklonjena stabla borova koja su ugrožavala sigurnost Novotravničana, ali i samih grobnica.
Javno poduzeće Vilenica Čistoća Novi Travnik angažiralo je poduzeće iz Sarajeva koje je uz pomoć dizalice na najsigurniji način uklonilo stabla borova.
Kako ističu iz ovog novotravničkog poduzeća borove je bilo potrebno ukloniti zbog sigurnosti građana, ali i spomenika koji su uništavani korijenjima stabala. Neki od borova su zbog svoje starosti "prijetili" da će se urušiti na spomenike, no straha više neće biti.





Notra.ba

