× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • EKOLOGIJA

244276602_1721551954715664_5155322622917168174_n.jpg

Foto: RadioVitez

UG Bistro iz Kruščice kod Viteza organiziralo je danas prosvjede ispred zgrade Općine Vitez, a okupilo se stotinjak građana..

Naime mještani Kruščice protive se izgradnji mini hidrocentrala na rijeci u Krušičici, a na današnjoj javnoj raspravi koju je sazvalo Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva SBŽ moguće je bilo nazočiti samo do 50 osoba zbog trenutne epidemiološke situacije.

Nakon ovih prosvjeda i oštrih reakcija javnosti Viteza ostaje za vidjeti kako će reagirati nadležno županijsko ministarstvo i koja će biti sudbina dobivanja dozvola za gradnju dvije nove hidrocentrale u Vitezu.

Notra.ba

 

 

 

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više