
U Zelenoj dvorani Osnovne škole "Novi Travnik" sinoć je održana prezentacija ekspedicije "Ararat 2021." u organizaciji Planinarskog društva "Kuk"..
Posjetitelji su imali priliku iz prve ruke šestero planinara iz Novog Travnika i Viteza čuti iskustva i zanimljive priče tijekom ekspedicije.
"Nadamo se da ćemo uskoro imati prilike se ponovno sresti sličnim povodom. Zahvaljujemo svima koji su nam ukazali čast svojim dolaskom, a posebno osoblju Osnovne škole, te ravnateljici Anđi Džambas na ustupljenom prostoru. Zahvaljujemo i našim sponzorima i donatorima bez kojih ovaj projekt ne bi bilo lako realizirati.", poručili su organizatori.




Notra.ba

