× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • NOVI TRAVNIK

242149786_4349245538476719_8185855511904543565_n.jpg

U Zelenoj dvorani Osnovne škole "Novi Travnik" sinoć je održana prezentacija ekspedicije "Ararat 2021." u organizaciji Planinarskog društva "Kuk"..

Posjetitelji su imali priliku iz prve ruke šestero planinara iz Novog Travnika i Viteza čuti iskustva i zanimljive priče tijekom ekspedicije.

"Nadamo se da ćemo uskoro imati prilike se ponovno sresti sličnim povodom. Zahvaljujemo svima koji su nam ukazali čast svojim dolaskom, a posebno osoblju Osnovne škole, te ravnateljici Anđi Džambas na ustupljenom prostoru. Zahvaljujemo i našim sponzorima i donatorima bez kojih ovaj projekt ne bi bilo lako realizirati.", poručili su organizatori.

242311807_4349263825141557_6491935850306904123_n.jpg242084336_4349263831808223_1194969489906965412_n.jpg242279162_4349245278476745_5814383072675951169_n.jpg242081634_4349245271810079_1543916898790078148_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više