
Dom zdravlja Novi Travnik poziva sve zainteresirane građane naše Općine koji nisu cijepljeni protiv COVID-19 bolesti da se bez prethodnog prijavljivanja mogu cijepiti 4. kolovoza (sutra) u terminu od 8 sati do 12 sati u Domu kulture u Novom Travniku.
Dom zdravlja trenutno raspolaže s 2 vrste cjepiva:
- ASTRA ZENECA
- SINOPHARM
"Apeliramo na važnost cijepljenja jer to je jedini način da se zaustavi obolijevanje pučanstva i širenje virusa, te se nadamo što većem odazivu građana", priopćili su iz Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

