
Od ukupne količine cjepiva dostavljenog Zavodom za javno zdravstvo ŽSB/SBŽ, Dom zdravlja Novi Travnik je s danom 30. srpnja 2021.godine proveo cijepljenje za 3055 građana.
Od ukupnog broja 1810 građana je primilo jednu dozu cjepiva, 1245 građana je primilo dvije doze cjepiva.
"Radimo na povećanju procjepljenosti i prestanku pandemije. Stoga budite odgovorni, mislite na sebe i druge, cijepite se!", poručili su iz JU Dom zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

