
Novotravničke mažoretkinje bile su suorganizatorice koncerta "Zaplešimo zajedno" održanog u Busovači..
Cilj je bilo okupiti sve mažoretkinje Središnje Bosne, a "Biseri Novog Travnika" su nastupile s tri točke.
"Nadam se da će u budućnosti sve općine naše županije imati svoje mažotetkinje i da će svaka djevojčica kojoj se sviđa mažoret ples imati priliku okušati se u tome.", poručila je voditeljica Novotravničkih mažoretkinja, Nikolina Lukić.



Notra.ba

