
Današnjom radionicom završila je ljetna škola za djecu predškolske dobi..
Projektu su se mogla pridružiti sva djeca s područja Novog Travnika, a radionice je vodila učiteljica Branka Šiško.
Djeca su se uz crtiće, igru i školske zadatke pripremala za "školske obaveze" i sve što škola kao poseban dio odrastanja sa sobom donosi.






Notra.ba

