
Odlukom načelnika Općine Novi Travnik, Stjepana Duje ograničeno je kretanje kroz dio ulice Kralja Tvrtka u terminu od 18:00 do 23:00 sata..
Nekada ranije je do pomjeranja dolazilo u ljetno i zimsko doba, ali od danas to više neće biti slučaj jer nova zabrana prometovanja u ovom terminu važi za cijelu godinu i više se neće pomjerati.
Vozače i sve sudionike pozivamo na oprez i pridržavanje ovog pravila jer će PS Novi Travnik redovno vršiti kontrolu i nadzor.

Notra.ba

