
Danas je kroz ulice Novog Travnika svečano održana rođendanska budnica, a predvodile su je Novotravniče mažoretkinje ili ukratko "Ukrasi Novog Travnika". Glazbenu podršku dala je Limena glazba Nova Bila.
Nakon svečanog defilea nastupila su i novotravnička kulturno-umjetnička društva KUD "Stari Hrast 2000" i KUD "Novotravničko biserje" pred stotinama Novotravničana. Nastupile su i mažoretkinje, a plesne korake svom gradu poklonili su i najmlađi uzrasti.
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo je u svom obraćanju zahvalio svima:
"Danas je zaista rođendan Novog Travnika uljepšan na najbolji mogući način. Svima se želim iskreno zahvaliti i ujedno svima čestitati Dan Općine Novi Travnik, a prije svega jedno veliko hvala svim društvima i pojedincima koji su se odazvali i na taj način upotpunili rođendansko slavlje našega grada."




















Notra.ba

