
Danas je u Gradskoj sportskoj dvorani u Novom Travniku odigran "Victory Cup 2021." za seniorke.
Na turniru je nastupilo osam ekipa koje su bile podijeljenje u dvije skupine, A i B.
U grupi A su se nalazile ekipe:
OK "Gradiška"
OK "Victory"
ŽOK "Balkana"
ŠO "Mostar"
U grupi B su se nalazile ekipe:
OK "Prijedor"
ŽOK "Kozara"
OK "Arabi"
OK Victory/2"
U finale je iz grupe A prošla ekipa Gradiške, dok je iz B u finale ušla ekipa Prijedora. U finalu su djevojke OK "Gradiška" uvjerljivo slavile s 2:0 u setovima.
Za treće mjesto igrala je domaća ekipa "Victory" iz Novog Travnika, ali su domaće odbojkašice poražene s 0:2 od ekipe ŽOK "Kozara".
Ovime je završen "Victory Cup 2021. Čestitke svima!











Notra.ba

