
Povodom Dana Općine Novi Travnik počeo je raznovrstan program u našem gradu, a nakon Planinarskog društva "KUK" proslavu 72. rođendana našeg grada započeli su i biciklisti..
Mlađi, ali i oni nešto stariji Novotravničani uputili su se s Trga općine prema Maculjama gdje je završni dio ovogodišnje Biciklijade.
Bicikliste je pozdravio i načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo te im je tom prigodom zaželio sigurnu vožnju i sretan dolazak na cilj.





Notra.ba

