
Planinarsko društvo "Kuk" Novi Travnik povodom obilježavanja 72. rođenadana Novog Travnika organiziralo je pohoh "Pješačenjem do zdravlja" koji je jutros službeno i započeo.
Članovi društva i svi zainteresirani su se okupili na autobusnom kolodvoru u Novom Travniku odakle će se uputiti u Sebešić. Zamisao je da se iz Sebešića od 08:00 sati uputi u zahtjevnu turu u dužini od otprlilike 30km.
Dolazak na Veliku ravan planiran je u 16:00 sati, a nakon toga zajednički ručak i razne druge slobodne aktivnosti uz druženje.
Šetače i članove PD "Kuk" ispratio je jutros načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo.

Notra.ba

