
Foto: Studio Franjić
Čestitku građanima u povodu 72. obljetnice osnutka Novog Travnika uputio je načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, te istu prenosimo u cijelosti:
"Drage Novotravničanke i Novotravničani u zemlji i inozemstvu, u povodu 72. obljetnice osnutka našeg grada, svima upućujem najiskrenije čestitke.
Pred općinskom administracijom na čijem sam trenutno čelu su izazovna vremena, ali nadam se kako ste dosad već svjedočili i nekim novim projektima, pozitivnim pomacima kojih će svaki dan biti sve više i više.
Ovi dani su prilika i za podsjećanje na bogatu povijest našeg mjesta ali prije svega, prilika da se okrenemo budućnosti i šansu damo mladim ljudima i njihovoj energiji od koje smo svi zajedno samo mžemo imati koristi.
Svakako Vas pozivam još jednom da se priključite, predložite svoje ideje, ali i sukladno mogućnostima, pružite neki svoj doprinos, svatko na svoj način, te da zajedno naš Novi Travnik učinimo mjestom još ugodnijim, i za život sigurnijim.
Novi Travnik je prekrasno mjesto i nadam se kako ćemo ga zajedno sve više predstavljati u što boljem svjetlu i ljudima i općinama izvan naše Županije, ali i države.
Ovim putem Vas pozivam da se odazovete i aktivnostima planiranim povodom Dana općine, a posebno rođendanskom druženju u ponedjeljak."
Načelnik Općine Novi Travnik,
Stjepan Dujo.

Notra.ba

