
"Profitirala" je i Bosna i Hercegovina. Točnije - državni proračun.
Više od 3 tisuće građana se tijekom prošle godine odreklo bh. državljanstva i preuzelu putovnice drugih zemlja, uglavnom u korist Njemačke i Austrije.
"Profitirala" je i Bosna i Hercegovina. Točnije - državni proračun. Na osnovI ispisnica uplaćeno je više od milijun i 600 tisuća maraka.
Znamo tko će ih potrošiti. A znamo i da nas je tri tisuće manje.
Dnevnik.ba

