
Omladinski pogon NK Novi Travnik nastavlja s odličnim rezultatima, a ovoga puta su ponovno zasjali dečki koji su nas već navikli na najbolje, dakle radi se o selekciji predpionira.
Na gostovanju kod NK Bilalovca slavili su s visokih 1:10, a četiri pogotka postigao je nevjerojatni Benjamin Sinanović. Hattrick postigao je i Tarik Dervišić, a u strijelce su se upisali i Antonio Banović, Amar Sarajlić, te Mateo Kvasina.
Bravo dečki!
Notra.ba

